Кейтеринг

Mängumaa Catering

Kui soovid kaunist ja maitsvat toidulauda, siis telli enda toidulaud Mängumaa Cateringilt! Meie hoolitseme selle eest, et laud on külaliste saabumisel kaetud, näeb armas välja ja Teie võtate vastu külalisi, kallistusi, kingitusi ja teeksite saabujatega pilti.Mängumaa Catering katab laua maitsvate toitudega, millega anname pilkupüüdvust Teie poolt valitud värvigammaga või stilistikaga. Laua teeme huvitavaks pilkupüüdvate toidunõudega ja dekoratsiooniga, mis annab peolauale lisaväärtuse! 

Katame lauad suurima rõõmuga laste sünnipäevadel ja teistel tähtpäevadel. Tuleme sinna, kus pidu toimub- koju, mängutuppa, kontorisse, õue jne.

Pakume teenust lauakatmisest kuni koristuseni välja, et peopäev mööduks ilma stressita ja andes Teile võimaluse pühenduda iseendale, sünnipäevalapsele, oma külalistele. Pakume toitu keraamilistest või korduvkasutatavatest bambus toidunõudest (kõik toidunõud tuleb peale pidu tagastada).

 Kõik toidud valmivad selleks ettenähtud ja nõuetele vastavas (Veterinaar-ja Toiduameti poolt kontrollitud ) koduköögis ning transporditakse peopaika selleks ettenähtud suletud toidukastides. Tootevaliku oleme kokku pannud selliselt, et pakkuda kliendile võimalikult värsket kohalikust toorainest valmistatud toitu. Allergeenide kohta küsi lisainfot.

NB! Palume cateringi teenuse soovi broneerida (info@meiemangumaa.ee).

Meie Mängumaal pakutaval teenusel transpordikulu ei kaasne, aga väljaspool mängutuba kaasneb tellitaval teenusel transporditasu kokkuleppeliselt al.20eur.

Lastelaua paketid al.15-le.

Telli lisaks.

Tellimisinfo.

Lasteaia lõpupeo pakett

Mänguhommikud lasteaia rühmadele

Mängumaa Catering