Catering

 Mängumaa Catering

Kui soovid kaunist ja maitsvat toidulauda, siis telli enda toidulaud Mängumaa Cateringilt! Mängumaa Catering katab laua maitsvate toitudega nõudele, mis on kõik ühes stiilis. Peolauale anname pilkupüüdvust Teie poolt valitud värvilahenduse ja dekoratsiooniga, mis annab peolauale lisaväärtuse!

Katame lauad suurima rõõmuga laste sünnipäevadel ja teistel tähtpäevadel. Tuleme sinna, kus pidu toimub- koju, mängutuppa, kontorisse, õue jne.

Pakume teenust lauakatmisest kuni korisuseni välja, et peopäev mööduks ilma stressita ja andes Teile võimaluse pühenduda iseendale, sünnipäevalapsele, oma külalistele.Meie katame laua tekstiilist laudlinale, serveerime toidu ja pakume toitu keraamilistest nõudest (kõik toidunõud tuleb peale pidu tagastada või kokkuleppeliselt järgmisel päeval), vastavalt kliendi valitud laua värvitooniga kasutame lisadetaile lauakatmisel (laudlina värvus, õhupallid,salvrätikud, joogipudelitele), et sünnipäevalaud veelgi rõõmsamaks muuta. Värvivalikus on meil roosa, sinine, roheline, kollane ja punane. Arvame, et iga pisemgi detail toiduserveerimisel ja dekoratsioonis võib muuta palju, et olla lõpptulemusega rahul!

Et leiaksite enda jaoks sobiva teenuse, siis pakume teile nii täispaketina kui ka eraldi valikuliselt vaagnaid.

Maitsvad suupisted valmivad hobikoka käe all. Kõik toidud valmivad selleks ettenähtud ja nõuetele vastavas (Veterinaar-ja Toiduameti poolt tunnustatud) koduköögis ning transporditakse peopaika selleks ettenähtud suletud toidukastides. Tootevaliku oleme kokku pannud selliselt, et pakkuda kliendile võimalikult värsket kohalikust toorainest valmistatud toitu. Me ei paku eelnevalt külmutatud toorainest toitu ega poolfabrikaate. Allergeenide kohta küsi lisainfot.

NB! Palume cateringi teenuse soovi broneerida varakult, (info@meiemangumaa.ee) kuna teenindame piiratud arv pidusid nädalas!

Meie Mängumaal pakutaval teenusel transpordikulu ei kaasne, aga väljaspool mängutuba kaasneb tellitaval teenusel transporditasu kokkuleppeliselt.

Teie

Mängumaa Catering