Catering

 Mängumaa Catering

Kui soovid kaunist ja maitsvat toidulauda, siis telli enda toidulaud Mängumaa Cateringilt! Meie hoolitseme selle eest, et laud on külaliste saabumisel kaetud, näeb armas välja ja Teie võtate vastu külalisi, kallistusi, kingitusi ja teeksite saabujatega pilti. Mängumaa Catering katab laua maitsvate  toitudega, millega anname pilkupüüdvust Teie poolt valitud värvigammaga. Laua teeme huvitavaks pilkupüüdvate toidunõudega ja dekoratsiooniga, mis annab peolauale lisaväärtuse! Värvivalikus on meil roosa, lilla, sinine, roheline, kollane, punane. 

Katame lauad suurima rõõmuga laste sünnipäevadel ja teistel tähtpäevadel. Tuleme sinna, kus pidu toimub- koju, mängutuppa, kontorisse, õue jne.

Pakume teenust lauakatmisest kuni korisuseni välja, et peopäev mööduks ilma stressita ja andes Teile võimaluse pühenduda iseendale, sünnipäevalapsele, oma külalistele. Katame laua tekstiilist laudlinale, serveerime toidu ja pakume toitu keraamilistest nõudest (kõik toidunõud tuleb peale pidu tagastada või kokkuleppeliselt järgmisel päeval.

Kõik toidud valmivad selleks ettenähtud ja nõuetele vastavas (Veterinaar-ja Toiduameti poolt tunnustatud) koduköögis ning transporditakse peopaika selleks ettenähtud suletud toidukastides. Tootevaliku oleme kokku pannud selliselt, et pakkuda kliendile võimalikult värsket kohalikust toorainest valmistatud toitu. Me ei paku eelnevalt külmutatud toorainest toitu ega poolfabrikaate. Allergeenide kohta küsi lisainfot.

NB! Palume cateringi teenuse soovi broneerida varakult, (info@meiemangumaa.ee) kuna teenindame piiratud arv pidusid nädalas!

Meie Mängumaal pakutaval teenusel transpordikulu ei kaasne, aga väljaspool mängutuba kaasneb tellitaval teenusel transporditasu kokkuleppeliselt..

Lastelaud 15-le.

Lastelaud 25-le.

Menüü valikuliselt.

Tellimisinfo.

Mängumaa Catering