CATERING

Meie Mängumaa & Catering

Kui soovid dekoreeritud ja maitsvat toidulauda, siis telli endale toidulaud meilt või kasuta meie mugavat keskkonnasõbralikku toidunõude rendipaketti! Meie hoolitseme selle eest, et laud on külaliste saabumisel kaetud, näeb armas välja ja Teie võtate vastu külalisi, kingitusi ja teeksite saabujatega pilti. Katame laua maitsvate  toitudega, millega anname pilkupüüdvust Teie poolt valitud värvigammaga ja meie poolt lisatavate dekoratsioonidega. Ja loomulikult anname lisaväärtust lauale korduvkasutatavate serveemis- ja sööginõudega ( korduvkasutatav bambus).

Katame lauad suurima rõõmuga laste sünnipäevadel ja teistel tähtpäevadel.

Pakume Teile personaalset teenust lauakatmisest kuni koristuseni välja ( tegeleme ainult ühe lauaga korraga ), et peopäev mööduks ilma stressita ja andes Teile võimaluse pühenduda iseendale, sünnipäevalapsele, oma külalistele. Serveerime toidu ja pakume toitu keraamilistest ja korduvkasutatavatest bambus nõudest (kõik toidunõud tuleb peale pidu tagastada).

Kõik toidud valmivad selleks ettenähtud ja nõuetele vastavas (Veterinaar-ja Toiduameti poolt kontrollitud ) koduköögis, ning transporditakse peopaika selleks ettenähtud suletud toidukastides. Tootevaliku oleme kokku pannud selliselt, et pakkuda kliendile võimalikult värsket kohalikust toorainest valmistatud toitu. Allergeenide kohta küsi lisainfot.

NB! Palume cateringi teenuse soovi broneerida varakult, e-mail: info@meiemangumaa.ee või telefonil: (+372) 55 76405 Helis Reinsalu.

Kutsu meid koju, kontori, mängutuppa!

Lastelaua paketid al.15-le.

Lisaks tellitavad toidud täiskasvanute lauale.

Tellimisinfo.

Lasteaia lõpupeo pakett.

Rendi lauale toidunõud ja dekoratsioon meilt

Mängumaa Catering