CATERING

Meie Mängumaa & Catering

Kui soovid kaunist ja maitsvat toidulauda, siis telli endale toidulaud Meie Mängumaa&Cateringilt või kasuta meie mugavat keskkonnasõbralikku toidunõude rendipaketti! Meie hoolitseme selle eest, et laud on külaliste saabumisel kaetud, näeb armas välja ja Teie võtate vastu külalisi, kingitusi ja teeksite saabujatega pilti. Mängumaa Catering katab laua maitsvate  toitudega, millega anname pilkupüüdvust Teie poolt valitud värvigammaga või stilistikaga. Laua teeme huvitavaks pilkupüüdvate toidunõudega ja dekoratsiooniga, mis annab peolauale lisaväärtuse

Katame lauad suurima rõõmuga laste sünnipäevadel ja teistel tähtpäevadel. Tuleme sinna, kus pidu toimub- koju, mängutuppa, kontorisse, õue jne.

Pakume Teile personaalset teenust lauakatmisest kuni koristuseni välja ( tegeleme ainult ühe lauaga korraga ), et peopäev mööduks ilma stressita ja andes Teile võimaluse pühenduda iseendale, sünnipäevalapsele, oma külalistele. Serveerime toidu ja pakume toitu keraamilistest ja korduvkasutatavatest bambus nõudest (kõik toidunõud tuleb peale pidu tagastada).

Kõik toidud valmivad selleks ettenähtud ja nõuetele vastavas (Veterinaar-ja Toiduameti poolt kontrollitud ) koduköögis, ning transporditakse peopaika selleks ettenähtud suletud toidukastides. Tootevaliku oleme kokku pannud selliselt, et pakkuda kliendile võimalikult värsket kohalikust toorainest valmistatud toitu. Allergeenide kohta küsi lisainfot.

NB! Palume cateringi teenuse soovi broneerida varakult, e-mail: info@meiemangumaa.ee või telefonil: (+372) 55 76405 Helis Reinsalu.

Meie Mängumaal pakutaval teenusel transpordikulu ei kaasne, aga väljaspool mängutuba kaasneb tellitaval teenusel transporditasu kokkuleppeliselt al.20eur.

Lastelaua paketid al.15-le.

Lisaks tellitavad toidud täiskasvanute lauale.

Tellimisinfo.

Lasteaia lõpupeo pakett.

Mänguhommikud lasteaia rühmadele

Rendi lauale toidunõud ja dekoratsioon meilt

Mängumaa Catering