JÄÄTISEMASIN

Hea uudis jäätise sõpradele!

Suurepärane alternatiiv tordile!

Meie Mängumaa & Cateringi poolt on võimalik rentida jäätisemasinaid, mis valmistavad ülimaitsvat pehmet jäätist .Jäätisemasinad valmistavad  jäätist 1.5 tunniga. Meie valikus on vanilje ja śokolaadimaitseline jäätis. Ühte masinasse saab lisada ainult ühe maitsesegu, mis tuleb korraga valmis teha. Kahes osas tegemise puhul pole toode enam söömiskõlbulik, sest masin on vahepeal hooldamata. Me hooldame jäätisemasinaid ise peale igat kasutuskorda!

Kui soovite rentida jäätisemasinat, siis palun esitage päring kuupäeva osas emailile; info@meiemangumaa.ee  /  facebook: Meie Mängumaa  või helista tel: (+372) 5576405 Helis. Me kinnitame kirjalikult  jäätise teenuse e-mailile.

Rendihinnad Meie Mängumaal:

1 jäätisemasin ürituse ajaks 40 € ( jäätisegu 4L + 45 vahvlitopsi ).

2 jäätisemasinat ürituse ajaks 70 €( jäätisesegu 8L + 90 vahvlitopsi ).

Majast väljas kuni 23h. Palume kaasa võtta isikut tõendav dokument!

1 jäätisemasin 45 € ( jäätisesegu 4L + 45 vahvlitopsi ).

2 jäätisemasinat 85 € ( jäätisesegu 8L + 90 vahvlitopsi ).

Orienteeruv aeg masina töötamiseks 4L kohta on 3-5tundi.  Masina paaki lubame valada ainult enda poolt kaasa antud jäätisesegusid.

NB! Jäätisemasin  majast välja kuni  23h  väljastatakse rendipäeva hommikul 10.00  ja palume tagastada hiljemalt järgmise päeva hommikuks 09.00, kui pole kokkulepitud teisiti.

Palume arvestada, et 1 jäätisemasin kaalub 20kg.

Meie ei rendi jäätisemasinat kliendile tulu teenimise eesmärgil ( erinevatel üritustel jäätise edasi müük ja masinate edasi rent kolmandatele isikutele on keelatud )!